پرینت

رفع ایرادات لایحه آیین دادرسی کیفری

نوشته شده توسط حامد صفائی آتشگاه در . ارسال شده در اخبار

دبیر دوم کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس در مورد دستور کار نشست امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه ایرادات شورای نگهبان به لایحه آیین دادرسی کیفری بررسی شد و به طور کامل مورد اصلاح قرار گرفت.

به گزارش خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی اظهار داشت: در نشست عصر امروز (سه‌شنبه ۲۱ شهریور) کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس بررسی و رفع ایراد لایحه آیین دادرسی کیفری اعاده شده از شورای نگهبان به اتمام رسید و این لایحه برای اعلام نظر به شورای نگهبان ارجاع داده شد. نماینده مردم نجف آباد ، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شورای نگهبان ۱۳ ایراد را به لایحه آیین دادرسی کیفری وارد کرده بود، افزود: مباحث مربوط به حضور وکیل، ابلاغ اوراق و ابلاغ دادنامه از جمله ایرادات شورای نگهبان به این لایحه به شمار می‌رود که به طور عمده مغایر با شرع تشخیص داده شده بود.

 

شما مجوز ارسال دیدگاه را ندارید

دیدگاه‌ها   

فرهاد
0 #2 رفع ایرادات لایحه آیین دادرسی کیفریفرهاد 1391-07-29 11:41
کسانی که قصد دارند امسال در ا.مون ارشد شرکت کنند باید براساس کدام قانون اماده بشند؟قانون م.ا جدید یا سابق؟
--------------
سلام. حدوداً اوایل مهرماه بود که ما جویا شدیم و گفتند که هنوز سوالات طراحی نشده است. به نظر می رسد که لوایح ق.م.ا. و آ.د.ک. تا زمان طراحی سؤالات کارشناسی ارشد، تبدیل به قانون نشوند. البته این فقط حدس است و رسما اعلام نشده است
فرهاد
0 #1 رفع ایرادات لایحه آیین دادرسی کیفریفرهاد 1391-06-25 07:17
سلام. خدمت جنابعالی . در صورت امکان شماره همراه آقای امیر حسین پیران را ایمیل فرمایید.با تشکر
--------------------
سلام. اجازه ندارم. طی روزهای آینده مصاحبه ای با ایشان خواهیم داشت انشاا... . شما می توانید تا پایان هفته سوالات خود را مطرح کنید.