پرینت

فراخوان نخستين همايش ملي حقوق و نظام بانکي - آبان ۱۳۹۴

نوشته شده توسط حامد صفائی آتشگاه در . ارسال شده در اخبار

بسمه تعالی

 

با احترام و تبريک سال جديد،

نظر به اينکه حوزه حقوق  بانکي با خلا گسترده­اي به لحاظ نظري و همچنين ارتباط مباحث نظري با چالش­ها و مشکلات اجرايي و حقوقي بانک­ها مواجه است، گروه حقوق دانشگاه فردوسي مشهد بر آن است که نخستين همايش ملي حقوق و نظام بانکي را در تاريخ 28-29 آبان 94 در دانشگاه فردوسي مشهد با مشارکت دانشگاهيان و حمايت بانک­هاي مختلف دولتي و خصوصي برگزار نمايد.

برگزاري بهينه اين همايش مستلزم مشارکت همه پژوهشگران و اساتيد محترم گرايش­هاي مختلف حقوق، فقه و حقوق، اقتصاد  و ديگر رشته­هاي مرتبط مي­باشد. لذا از شما استاد ارجمند دعوت مي­شود تا ضمن نگارش مقاله براي اين همايش ما را در پيشبرد اهداف اين همايش ياري رسانيد. براي آگاهي بيشتر، محورهاي پيشنهادي همايش به پيوست اين نامه تقديم مي­شود. همچنين خرسند خواهيم شد اگر نسبت به اطلاع رساني در خصوص برگزاري اين همايش به سايرهمکاران و دانشجويان خود اقدام فرمائيد. پيشاپيش از لطف و عنايت شما به اين همايش قدرداني و تشکر مي­نمايد.

لازم به ذکر است که مقالات برگزيده علاوه بر چاپ در مجموعه مقالات همايش، پس از انجام مراحل داوري در مجلات علمي پژوهشي دانشگاه فردوسي مشهد چاپ خواهد شد. همچنين هزينه سفر و اقامت نويسندگان برگزيده براي شرکت در همايش بر عهده دبيرخانه همايش خواهد بود.

آخرين فرصت ارائه مقالات 31 تير 94 تعيين شده است.

مشاهده محورهای همایش

خواهشمند است براي ملاحظه اطلاعات بيشتر به وب­سايت همايش به نشاني:  http://banklaw.um.ac.ir   مراجعه نماييد.

 

شما مجوز ارسال دیدگاه را ندارید

مطالب مرتبط