پرینت

ثبت نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1392

شما مجوز ارسال دیدگاه را ندارید

دیدگاه‌ها   

سجاد ن
0 #11 سوالسجاد ن 1396-02-25 08:15
سلام آقای صفایی
میخواستم بدونم با چه رتبه ای میتونم ارشد جزا پردیس شهید بهشتی میتونم قبول بشم
درصدهام هم اینه! جزای ع69 جزای اخ 63.5 آ.د.ک 49 متون فقه35 متون حقوقی 00
--------------------
سلام. در مورد پردیس ها اطلاعی ندارم متاسفانه. موفق باشید
احسان ۸۱۸۸۸۲۸۲
0 #10 پاسخ: ثبت نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1392احسان ۸۱۸۸۸۲۸۲ 1396-02-11 17:18
سلام با درصدهای ذیل چه رتبه ای می شود کسب کرد و چه دانشگاهی احتمال قبولی هست؟

مدنی ۶۵ ، دادرسی مدنی ۸۹، فقه ۵۰ ،تجارت ۲۵ ، متون حقوقی ۱۰
------------------------
سلام. در این زمینه ها بنده اطلاعاتی ندارم متاسفانه. موفق باشید.
elaheeeeee
0 #9 سوالelaheeeeee 1396-02-08 07:41
سلام من امروز ازمون دادم از استرس زیاد اصلا ایین دادرسی کیفری رو نزدم امکان داره هنوز روزانه قبول شم اگه بقیه خوب باشه درصدش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
------------------
سلام. فکر نمی کنم...
جوادی
0 #8 پاسخ: ثبت نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1392جوادی 1393-04-23 05:32
سلام بارتبه 1700 حقوق جزا جایی قبول می شیم به نظرتون من همه جا رو زدم
روزانه شبانه غیر انتفاعی پیام نور مجازی
بنظرتون کجا قبول می شوم
در مورد کنکو ر ارشد 93 است
-----------------------------------
سلام. برای ازمون امسال تلاش کنید.. شاید مجازی قبول شوید.
مهد ا
-1 #7 تخمین رتبهمهد ا 1393-02-06 07:00
سلام خسته نباشید..بادرصد مدنی 38.تجارت 64.ا.دم 77 و فقه 15 پیام نور .غیرانتفاعی مجاز میشم؟
-------------------------
سلام.به احتمال زیاد بله
shariar
0 #6 ازشهریاربه مرینازshariar 1391-09-25 17:58
سلام آقای صفائی.دوست من شما که باحقوق جزای عمومی به صورت مبنایی مشکل داریدچرامیری دنبال کتاب دکتراردبیلی به خدا من خودم بااینکه پارسال جزای عمومی رو تو سراسری 70درصدزدم اصلا به شماتوصیه نمی کنم که اگه در مباحث بنیادی ومهم که مشکل دارین این کتاب روبخونین بهتره شما درکنارکتاب دکترنوربها وبایسته های دکترگلدوزیان(بر ای فهم بهترمطالب)حتما وحتما کتاب ساده ساز دکترنورمحمدصبری رو بخونین اگه شما روشی رو که بنده میگم بخونین بالای 60 درصد در درک مطالب موفق میشین درسته که کتاب دکتراردبیلی ازمنابع اصلی است ولی این برای کسی منبع اصلی است که واقعا به 90درصدمطالب جزای عمومی احاطه دارد البته جسارتاعرض میکنم خانم مریناز محض انتقال تجربیات گذشته وکمک به دوستان است وگرنه ما حتی قطرهای ازدریای علم حقوق هم نیستیم.
مریناز
0 #5 ثبت نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1392مریناز 1391-09-24 07:42
سلام، خسته نباشید. باز هم چند سوال داشتم از حضورتون:
1. تاریخ برگزاری آزمون ارشد حقوق از بین 3 تاریخ اعلام شده دقیقا کدام تاریخه ؟ از الان مشخصه ؟ و اینکه مدت زمان کنکور همان 2 ساعت است؟ این را به این خاطر میپرسم که زیاد شنیده ام از دیگران که سر کنکور وقت کم آورده اند درحالیکه من تا الان در کنکورهای آزمایشی به چنین مشکلی بر نخورده ام.
2. این درست است که می گویند تراز متون فقه بالاست چون نسبت به زبان داوطلبان به سوالات بیشتری از فقه جواب می دهند ؟
3. من از راهنماییتون در خصوص نحوه مطالعه جزای عمومی استفاده کردم وبا همان روشی که پیشنهاد کرده بودید به خواندن کتاب دکتر اردبیلی ادامه دادم و الان فکر نمیکنم زمانی برای خواندن کتاب دکتر نوربها داشته باشم. به نظر شما اکتفا کردن به کتاب دکتر اردبیلی کافیه ؟ در غیر این صورت چطور کتاب دکتر نوربها رو مطالعه کنم؟ خودم خواندن همراه با تست به نظرم میرسه.
4. مواد ق. م. ا. در مورد مقادیر دیه اعضا، تا الان تستی از این مواد که در کنکور ارشد سراسری آمده باشد ندیده ام ، به نظرتون چطوره این مواد رو در حدی بخونم که فقط بدونم چی به چیه؟
5. چه برنامه ای رو برای دوره 3 هفته آخر مانده به کنکور پیشنهاد می کنید که هم شامل تست زدن باشه هم دوره مطالب( جزایی، فقه و زبان) و هم دوره قوانین و خواندن قوانین متفرقه ؟

ببخشید که اینقدر طولانی شد. صبر و حوصله شما در پاسخگویی و راهنمایی های عالمانه و از سر دلسوزی شماست که من رو اینقدر پر رو کرده. واقعا نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم. فقط میتونم براتون دعا کنم و بگم: اجرتون با امام حسین .
------------------------------------
سلام. سعی می کنم توضیحاتی بدم که به درد همه بخوره؛
1. معمولا در روز وسط است. از ساعت 14 تا 16 یا 15 تا 17 اما هنوز اعلام نشده است. زمانی که کارت ورود به جلسه می دهند مشخص می شود. استرس سرکنکور باعث وقت کم آوردن میشه. شما باید مدیریت بحران داشته باشید، اگر سوالی سخت بود یا طولانی بود به هم نریزید. تمرکزتان را حفظ کنید و ادامه بدید. اما کسانی که مطالعه کرده اند معمولا وقت کم نمی آورند.
2. تجربه شخصی بنده با توجه به مرور کارنامه عده ای از داوطلبان این است که : هیچ تفاوتی بین متون فقه و متون حقوقی وجود ندارد. عده ای می گویند چون متون حقوقی را کسی پاسخ نمیده، پس حتی یک تست در این درس سرنوشت ساز است. اما قبول ندارم. پس متون حقوقی 60درصد+متون فقه 10 درصد =متون فقه 60 درصد+ متون حقوقی 10درصد=متون حقوقی 30درصد+متون فقه 40 درصد.
3. سوالات مکاتب در چندسال اخیر(حتی سال گذشته) از حدود 120 صفحه اول + پاورقی های کتاب زمینه ح.ج.ع بوده. حداقل پاورقی های کتاب شادروان دکتر نوربها را حتما مطالعه کنید. ضمنا مرور فراموش نشود، مطالب گذشته را مرور کنید، قنون آ.د.ک و قانون تشکیل دادگاه های عمومی .... را حتما مرور کنید.(مثلا هر روز نیم ساعت وقت بذارید برای مطالعه) مواد 1 تا 62 مکرر و مواد 498 تا 512 ق.م.ا. را مرور کنید.
4. از جلد اول کتاب دکتر میرمحمدصادقی می توانید مطالعه کنید.
5. برنامه تان را طوری بریزید که 3-4 روز مانده به کنکور، یک روزه قانون آ.دک. و قانون تشکیل دادگاه های... را مطالعه کنید. کتاب سازمان سنجش را که سوالات 5-6 سال اخیر در آن درج شده را حتما تهیه کنید و از حدود هفته آخر دی ماه، هر دو روز یکبار راس ساعت 14 از خودتان آزمون بگیرید. جلسه آزمون را شبیه سازی کنید. از اول بهمن ماه، 2 ساعت کامل بر روی صندلی بنشینید. فقه را از sadesaz.ir بپرسید. زبان هم که هر وز 1 ساعت وقت بذارید برای مرور لغات و فرمول های گرامر. معمولا داولبان گرامر را خوب پاسخ می دهند،چون اسان تر از لغات است.البته خلاف آن هم ثابت شده. جزای اختصاصی: مثال های دکتر میرمحدمصادقی را مطالعه کنید. جزای عمومی: هرکجا ضعف دارید مطالعه کنید، اما در تست های تکرار،تعدد، آزادی مشروط و تعلیق و ... دقت بیشتری کنید. حتما 1 تا 62 مکرر را مطالعه کنید. آ.د.ک: از الان در کنار تست هایی که غطل پاسخ می دهید علامت بزنید در آن زمان مطالعه بیشتری کنید.
مطالب جدید بسیار کم مطالعه کنید.
توصیه برادرانه به همه عزیزان دارم: این روزهای پایانی را به خدا توکل کنید! و تلاش کنید. این روزها بسیار با ارزش و مفید خواهند بود. حتی مفید تر از 6 ماه مطالعه قبلی شما! پس هرچه قدر توان دارید تلاش کنید و انشاا... نتیجه خواهید گرفت.
شبنم
0 #4 ثبت نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1392شبنم 1391-08-14 07:26
آقای صفایی دیگه دارم دیونه میشم دوباره امروز زنگ زدم مرکز آزمون گفتم شاید خبر جدیدی بدن بهم گفت اصلا معلوم نیست بگیریم 20 روز دیگه معلوم میشه آخه اینا دیگه کین هر روز یه جیزی می گن. :sad:
--------------------------------------------
سلام. صبرکنید رسما اطلاعیه بدهند.
arezoo p
0 #3 تکمیل ظرفیت بهمنarezoo p 1391-08-14 07:04
سلام دوستان
خسته نباشین
شما که خوب بلدین به همه روحیه بدین تورو خدا به منم کمک کنین اگه برا تکمیل ظرفیت بهمن بخوان دوباره ده تا دانشگاه انتخاب کنیم من با نمره 6035 کجا هارو انتخاب کنم شانس قبولیم میره بالا
--------------------------------------------
سلام.شهرهای دورافتاده و کوچک
ساحل
0 #2 تکمیلساحل 1391-08-11 14:52
آقای صفایی
اگر کسی بخواد ترم بهمن بره ارشد بخونه تا اون موقع مجبوره بخونه واسه ارشد 92!یعنی معطل میمونه دانشجو!!!خیلی جالبه که مسولان دلشون بحال مردم نمیسوزه که اینقدر باید وابمونه...
-----------------
سلام. بهتره که بخونه برای ارشد 92!!!
ساحل
0 #1 واقعن که!ساحل 1391-08-10 14:15
با درود

آقای صفایی خیلی نمیدونم چی دیگه بگم که!... نتایج تکمیل ظرفیت قبل از آزمون ارشد 92 اعلام میشه!!!اون موقع دیگه ...
----------------------------------------------
سلام.اغلب، روند، اینگونه بوده.

مطالب مرتبط