پرینت

کتاب مجموعه مقاله های علوم جنایی اساتید برجسته ایران؛ دايرة المعارف علوم جنایی

نوشته شده توسط حامد صفائی آتشگاه در . ارسال شده در کتاب و جزوه

به اطلاع بازدیدکنندگان محترم سایت، علی الخصوص، محققان و پژوهشگران علوم جنایی می رساند: کتاب نفیس و غنیِّ «دايرة المعارف علوم جنایی» که حاوی جدیدترین مقالات منتشر نشدۀ اساتید ممتاز و محققان برجسته علوم جنایی ایران است، توسط بنیاد حقوقی میزان به انتشار رسیده است. باتوجه به عیار علمی بسیار بالای مقالات و بدیع بودن موضوعات مطرح شده توسط اساتید، خرید این کتاب به دوستان محترم، علی الخصوص دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری که قصد نگارش پایان نامه و رساله خود را دارند توصیه می شود.

شایان ذکر است که مدیریت سایت، از طریق معرفی این کتاب، سودی نمی برد و صرفاً باتوجه به کیفیت بالای مقالات و نو بودن مطالب مطرح شده، کتاب معرفی شده است.

دایره المعارف علوم جنایی- زیر نظر استاد دانشگاه شهید بهشتی دکتر نجفی ابرندآبادی

دانلود PDF  صفحه 1 تا 20 کتاب که شامل فهرست مقالات اساتید و درآمد کتاب می باشد.

در این کتاب، مقالاتی از اساتید گرانقدر چون آقای دکتر نجفی ابرندآبادی، آقای دکتر اردبیلی، آقای دکتر زراعت، آقای دکتر غلامی، آقای دکتر افتخار جهرمی، آقای دکتر حبیب زاده، آقای دکتر مؤذن زادگان، آقای دکتر حاجی ده آبادی و ... چاپ شده است که جهت مشاهده بخش هایی از کتاب، می توانید فایل فوق را دانلود کنید.

برخود فرض می دانم که از آقای توحید شفیع زاده بابت ارسال فایل فوق تشکر کنم.

شما مجوز ارسال دیدگاه را ندارید

دیدگاه‌ها   

ماجد
-3 #2 RE: انتشار کتاب مجموعه مقاله های علوم جنایی اساتید برجسته ایران؛ دايرة المعارف علوم جناییماجد 1392-02-18 07:27
سلام
ببخشید پس فعلا در نمایشگاه کتاب متن نهایی قانون به صورت قانون و کتابهاییکه منطبق با آن تجدید نظر شده باشند مثل تألیفات دکتر میرمحمدصادقی و...وجود نداره؟ و شما اطلاع ندارید که حتی تا آخرین روز کاری نمایشگاه 21، بن خرید ارائه میشه یا نه؟ چون راهمون دوره!
-----------------
سلام. در مورد لایحه مجازات اسلامی از دکتر آقاییی جنت مکان(استاد دانشگاه اهواز) کتاب دو جلدی حقوق جزای عمومی چاپ شده. اما از اساتیدی چون آقای دکتر میرمحمدصادقی خیر! چون هنوز قانون تصویب نشده!
خیر
arezo
0 #1 RE: انتشار کتاب مجموعه مقاله های علوم جنایی اساتید برجسته ایران؛ دايرة المعارف علوم جناییarezo 1392-02-16 16:14
سلام خسته نباشید، ممنون میشم اگه قیمت کتاب رو هم بگید
---------------------
سلام. 60 هزار تومان. البته در نمابشگاه تخفیف می دهند. کسانی که با اساتیدی چون آقای دکتر نجفی ابرندآبادی، آقای دکتر اردبیلی، آقای دکتر زراعت، آقای دکتر غلامی، آقای دکتر افتخار جهرمی، آقای دکتر حبیب زاده، موذن زادگان، آقای دکتر حاجی ده آبادی و ... آشنایی دارند، ارزش این کتاب را بیشتر از بقیه می دانند.

مطالب مرتبط