پرینت

قوانین کاربری سایت

نوشته شده توسط حامد صفائی آتشگاه در . ارسال شده در قوانین و مقررات حقوقی

قوانین عضویت در سایت

ماده ۱ کاربر موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز اخلاق حسنه می باشد.

ماده ۲ کاربر موظف به رعایت اصول بنیادین حقوق بشر می باشد. از جمله، رعایت حریم خصوصی زندگی اشخاص از سوی کاربران الزامی است.

ماده ۳ مدیران سایت، کاربران یا آی پی هایی که در صدد ایجاد خرابکاری در سایت باشند را مسدود می کنند و در صورت لزوم پیگیری های قضائی علیه اشخاص نقض کننده قوانین مربوط به محیط مجازی به عمل خواهند آورد.

ماده ۴ استفاده از واژه های نامناسب و رکیک در انتخاب نام کاربری ممنوع است. عضویت چنین کاربری قطع و دسترسی او به سایت قطع خواهد شد.

ماده ۵کلیه امکانات سایت به صورت رایگان ارائه می شود.

برای فعال سازی حساب کاربری خود ، بعد از تکمیل فرم عضویت، ایمیلی از طرف سیستم سایت دریافت خواهید داشت که لازم است بر روی لینکی که در آن مندرج است کلیک کنید.

نکته بسیار مهم ۱: لازم است هنگام ثبت نام در سایت، آدرس ایمیل معتبر وارد کنید زیرا در غیر این صورت، ایمیل فعال سازی به دست شما نخواهد رسید.

نکته بسیار مهم ۲: برخی ایمیل ها ممکن است به قسمت های Bulk یا اسپم در ایمیل شما وارد شوند لذا به هنگام چک کردن ایمیل خود، آن قسمت را نیز چک کنید.

نکته بسیار مهم ۳: به اول آدرس ايميل خود www اضافه نكنيد. در اين صورت به دليل اشتباه بودن آدرس ايميل ، ايميلي از طرف ما دريافت نخواهيد كرد.

امیدواریم بتوانیم قدم های موثری در خدمت به داوطلبان آزمون های حقوقی برداریم.

نوشتن دیدگاه

لطفاً نظر خود را در این کادر وارد کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

افضل
+1 #2 پاسخ: قوانین کاربری سایتافضل 1393-07-23 12:01 نقل قول کردن
#1 COMMENT_TITLE_R E قوانین کاربری سایتGuest 1391-05-12 21:18
این دیدگاه توسط مدیر حذف شده است