پرینت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نوبت دوم آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی - سال 1391

نوشته شده توسط حامد صفائی آتشگاه در . ارسال شده در اخبار

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، نوبت دوم برای بهمن سال 91 از روز چهارشنبه مورخ 22 آذر ماه آغاز خواهد شد و تا شنبه 2 دی ماه ادامه خواهد داشت .
دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت: کلیه افراد حاضر در جلسه کارشناسی ارشد سال 91 که در مرحله اول اعلام نتایج (شهریور ماه) موفق به پذیرش در واحدهای دانشگاه آزاد نشده اند و یا افرادی که در مرحله دوم اعلام نتایج پذیرفته شده اند، لیکن در واحد دانشگاهی محل پذیرش ثبت نام نکرده اند، مجاز به انتخاب رشته در این مرحله خواهند بود.

واجدین شرایط می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org  کارت اعتباری 12 هزار تومانی خریداری کرده و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.
رئیس مرکز آزمون خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند ده کد رشته را بر اساس علاقه انتخاب کرده و در سایت ثبت نام کنند.
دکتر اقبالی تأکید کرد: انتخاب و پذیرش واجدین شرایط صرفاً بر اساس نمره کل و اولویت های ده گانه داوطلبان صورت می گیرد، لذا از داوطلبان خواسته می شود در اولویت بندی خود بر اساس علاقه دقت لازم را به کار گیرند .
وی به داوطلبان توصیه کرد: قبل از خرید کارت، به سایت مراجعه کرده و از پذیرش تکمیل ظرفیت رشته محل مورد نظرشان مطمئن شوند و بعد از آن اقدام به خرید کارت نمایند. چون در غیر این صورت امکان استرداد وجه ثبت نام وجود ندارد و علاقه مندان متضرر خواهند شد .
وی در پایان اعلام کرد: اعلام نتایج پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت نیمسال دوم، در نیمه دوم دی ماه اعلام خواهد شد و شروع به تحصیل این گروه از بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

مدیر:

قابل توجه کاربران محترم: اطلاعات بنده در همین حد است. باتوجه به اینکه برگزاری این نوع انتخاب رشته، برای اولین بار است، بنده هم اطلاعاتی ندارم. در انتخاب خود براساس علاقه و نزدیکی به محل سکونت اقدام کنید.

کاربران محترم، اطلاعاتی درمورد شانس قبولی و این قبیل سوالات ندارم؛ لذا این نوع از سوالات پاسخ داده نخواهد شد.

نوشتن دیدگاه

لطفاً نظر خود را در این کادر وارد کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

سپیده
0 #3 انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نوبت دوم آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی - سال 1391سپیده 1391-11-11 18:17
سلام ارشد ازاد امسال میشه 20تا رشته/شهر انتخاب کرد اگه یکیشو قبولشم ولی نخوام برم می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه؟
----------------------------------
سلام.اطلاع ندارم. با سایت یا شماره تماس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تماس بگیرید.
نقل قول کردن
پری یگانه
0 #2 انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نوبت دوم آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی - سال 1391پری یگانه 1391-10-20 13:55
من از قبولی تکمیل ظرفیت اول انصراف دادم و درتکمیل ظرفیت دوم ثبت نام کردم تو اموزش هم گفتن چون انصراف دادی می تونی الان می خوام بپرسم که امکان داره ثبت نامم لغو از طرف سازمان بشه
----------------------------------
سلام. اطلاع ندارم. با سایت یا شماره تماس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تماس بگیرید.
نقل قول کردن
سارا1
0 #1 انتخاب رشته تکمیل ظرفیتسارا1 1391-09-27 08:29
من در کنکور مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی شرکت کردم برای تکمیل ظرفیت می توانم گرایش طراحی کاربردی که جز مهندسی مکانیک است را هم انتخاب کنم؟
-----------------------
سلام. بنده از رشته حقوق اطلاع دارم که این امکان وجود دارد، ولی معمولا چون افراد به دروس سایر گرایش ها پاسخ نداده اند، تراز خوبی برای قبولی ندارند.
نقل قول کردن

مطالب مرتبط