پرینت

زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد ۹۲

نوشته شده توسط حامد صفائی آتشگاه در . ارسال شده در اخبار

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۲ ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود. دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد به صورت کارنامه ساعت ۲۰ روز یکشنبه اعلام می‌شود، گفت:‌ نتایج از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

وی افزود: داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود باید شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای خود (نام‌خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) را وارد کنند.

آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از سه‌شنبه

وی با اشاره به آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد از روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، افزود: داوطلبان می‌توانند کد رشته محل‌های انتخابی را تا روز شنبه ۲۸ اردیبهشت به ترتیب اولویت علاقه در فرم الکترونیکی انتخاب رشته ثبت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد توصیه می‌شود، ابتدا نسبت به دریافت و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مربوط به این دفترچه، اقدام و سپس کد رشته محل‌های مورد نظر خود را انتخاب و به ترتیب اولویت علاقه مرتب کنند.

امکان انتخاب ۱۰۰ رشته محل

وی با بیان اینکه دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون مذکور در روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، تصریح کرد: داوطلبان مجاز می‌توانند ضمن مطالعه دقیق دفترچه و اطلاعیه‌های منتشره، حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل‌های امتحانی مجاز انتخاب کنند.

نوشتن دیدگاه

لطفاً نظر خود را در این کادر وارد کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

الیام
0 #2 فوریالیام 1392-02-23 08:09
فوری!!!!
با سلم و عرض ادب
شایسته می بینم به نوبه ی خود از نیکی های بی شمار و بی شائبه ی جناب آقای صفائی که منت می نهند با تواضع وصرف وقت ارزشمندشان مسیر آزمون را بر امثال من پیمودنی و هموار می کنند با تمام وجود خالصانه قدر دانی کنم... انشا ا... اجرکم عندالله

و*** اما خطاب به داوطلبان گرایش جزا ***
دوستان ...بسیار واضح است که سؤال 268 آیین دادرسی کیفری اصلاح نشده این در حالیست که در اعتراض حضوری من در سازمان گفته شد که دیر اقدام کردید به تعبیری واضحتر ظاهرا بع اعتراض اینترنتی و حتی اعتراض حضوری من بدون در نظر داشتن نعوذ باالله خدای عادل،حق چندین هزار آشکارا تضییع شد.این چندمین بار است که سازمان سنجش اشتباهات کلید را اصلا نمی کند.تمنا می کنم از خواب بیدار شوید و فقط مدعی تحصیلات حقوقی و در عین حال نظاره گر تضییع حقوق تان نباشید.
***رو شن تر بگویم از امتیاز داوطلبینی که به سؤال 268 مستند به متن ماده 35 آیین نامه اصلاحی قانون تشکیل دادگاههای عمومی وانقلاب پاسخ داده اند 18% آشکارا کسر شده این یعنی جابجایی فاحش رتبه ها و اجحاف.
امید است حداقل ساکنین تهران بی تفاوت ننشینند و با اعتراض حضوری و هم اینترنتی خواهان بررسی و اصلاح کلید شوند...انشاا...
از افراد مصمم تقاضا می شود که تا مرحله ی شکایت از سازمان سنجش به دیوان عدالت اداری اینجانب را همراهی نمایند.
با اجازه از مدیریت
جدیت خود را با اعلام آمادگی با مدیر سایت یا ایمیل در میان بگذارید.
نقل قول کردن
شبان
+1 #1 شرم هم خوب رفتاریه...شبان 1392-02-22 06:05
با درود بر همگی
یه نگاهی به وضعیت اطلاع رسانی استخدامی ها و آزمونها وو دیگر اعلامیه ها بندازید تا متوجه این نکته بشید که چه میزان دروغگو و بی مسئول در کشور ما وجود داره...یعنی اگر کل اینها رو جمع آوری کرد تو کتاب گینس ثبت کرد...اول قرار بود نتیج اولیه ارشد 15 اردیبهشت!بعد شد هفته سوم!!بعد شد 22!!!دفترچه قرار بود 2 روز قبل بیاد رو سایت.بعد گفتن دیروز!!دیروز هم با بی شرمی و بدون عذرخواهی شد امروز که هنوز که هنوزه نیومده!!!... اگر قانونمندی نهادینه شده بود و نظارت قوی بود اینجور نمیشد...
نقل قول کردن

مطالب مرتبط