پرینت

اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه، ۲۶ مردادماه اعلام می شود

نوشته شده توسط حامد صفائی آتشگاه در . ارسال شده در اخبار

 رئیس سازمان سنجش آموزش كشور گفت: اسامي پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393 روز يكشنبه 26 مردادماه از طريق ‌سايت سازمان سنجش اعلام می شود.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393 پس از انتشار كارنامه اوليه نسبت به درج اولويت‌هاي انتخابي در فرم انتخاب رشته خود مندرج در سايت اطلاع‌رساني اين سازمان اقدام کرده و بر اساس نتايج گزينش اوليه در يك يا چند كدرشته‌محل از اولويت‌هاي انتخابي براي مصاحبه معرفي و در مصاحبه شركت کردند، می توانند نتایج آزمون خود را در سایت مشاهده کنند.

وی افزود: اسامي پذيرفته شدگان نهايي آزمون در روز يكشنبه 26 مرداد از طريق ‌سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org اعلام می شود.

خدایی خاطرنشان کرد: داوطلباني كه در رديف پذيرفته شدگان نهايي اين آزمون قرار مي‌گيرند، می توانند با توجه به مندرجات اطلاعيه‌ سازمان با مراجعه به وب سايت اطلاع‌رساني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي ذيربط و كسب اطلاع از برنامه زماني ثبت نام و مدارك مورد نياز براي ثبت نام مربوط به هر كدرشته محل، در زمان مقرر براي ثبت‌نام و ساير مراحل پذيرش به نشاني مشخص شده در سايت موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه کنند.

به گزارش مهر، تعداد 240 هزار و 391 نفر در آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393 ثبت نام کردند. آزمون در روز 16 اسفندماه 92 برگزار شد.

از تعداد داوطلبان ثبت نام کننده، تعداد 194 هزار و 296 نفر در جلسه آزمون حاضر  بودند. پس از برگزاری آزمون نتیجه اولیه به صورت کارنامه تنظیم و در روز یکشنبه 31 فروردین ماه 93 بر روی سایت سازمان قرار گرفت.

از تعداد حاضرین در آزمون، با توجه به ظرفیت پذیرش و سایر ویژگی های آزمون 49 هزار و 537 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که در نهایت فهرست اسامی 27 هزار و 485 نفر برای مصاحبه معرفی شدند.

ظرفیت پذیرش 12 هزار و 188 نفر است.

نوشتن دیدگاه

لطفاً نظر خود را در این کادر وارد کنید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

sadegh.
0 #1 نتایج نهاییsadegh. 1393-05-24 06:43
سلام
با توجه به اینکه قرار بود نتایج نهایی دکترا و ارشد هفته اول شهریور اعلام بشه ولی یکشنبه نتایج دکترا زودتر از موعد اعلامی، اعلام خواهد شد وضعیت نتایج نهایی ارشد چه زمانی اعلام خواهد شد ( همان هفته اول شهریور)

مشاورعالی سازمان سنجش گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 و آزمون ورودی دوره دکترا (PHD) نیمه متمرکز 93 در هفته اول شهریور 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد.

2.ببخشید خواستم بدونم از زمان اعلام نتایج نهایی ارشد چه مدت زمانی به دانشجو فرصت داده میشه تا مراحل وکارهای ثبت نامش رو انجام بده چون واسه انجام بعضی کارها باید به دانشگاه مراجعه کرد و الانم بسته است ؟

3.آیا روال ثبت نام تمامآ اینترنتی است یا بسته به خود دانشگاه دارد؟

تشکر.
----------------------------
سلام. اعلام نکرده اند!
۲. روز ثبت نام در سایت دانشگاه مربوطه اعلام می شود. معمولا دو سه روز به اینکار اختصاص می دهند. در نیمه دوم شهریور. ۳. باز هم بستگی به دانشگاه دارد. حتما باید حضوری تشریف ببرید. اما بعضاً می گویند که ابتدا پیش ثبت نام اینترنتی کنید و برای تأیید مدارک حضورا مراجعه کنید.
نقل قول کردن

مطالب مرتبط